Partneři
Řešení SIMPLICOR jsou postavena na platformě ASAP a jsou poskytována našimi certifikovanými partnery.

 

icontel
icontel je švýcarská softwarová firma sídlící v Zürichu. Implementuje řešení pro největší švýcarské banky (Credit Suisse), pojišťovny (AGV) a jiné společnosti (Bombardier, Hapimag).

icontel zvolil ASAP jako klíčovou platformu pro implementaci svých enterprise řešení.

Business Systems, a. s., je česká společnost, zaměřující se na kompletní dodávky software, projekty na zakázku, internetové aplikace a softwarovou integraci. Mezi úspěchy společnosti patří rozsáhlé projekty pro odvětví bankovnictví, finančnictví, obchod a zdravotnictví.

Business Systems zvolili ASAP jako platformu jako rozšíření svého portfolia pro nově vyvíjené zakázkové enterprise aplikace.
CNW computer network, s. r. o., je česká společnost poskytující zákazníkům komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Hlavní důraz firemní politiky je kladen na přizpůsobování se nejnovějším trendům v oblastech IT tak, aby zákazníkům vždy nabízeli řešení, které jim umožní najít správnou cestu k úspěchu v konkurenčním prostředí. Zákazníkům nabízí realizace počítačových sítí, telefonní a Internetovou konektivitu, servis a správu portfolia IT. Vzhledem ke kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb se jejich zákazníky staly jak tuzemské, tak zahraniční firmy. Servisní služby využívá také statní správa. Referenční zakázky sahají svým rozsahem od jednotlivých realizací malých počítačových sítí až po rozsáhlé investiční celky (např. výstavba zpracovatelského závodu Le&Co – Ing. Jiří Lenc, Jirny, zajištění dodávky počítačové a telefonní sítě včetně hardware a software) a dodávky špičkových paralelních výpočetních řešení (klastrů) pro vědu a výzkum (Akademie věd ČR v.v.i. – Hvězdárna Ondřejov, Ústav organické chemie a biochemie, ČVUT).

CNW zvolilo ASAP a SIMPLICOR CRM/ERP pro rozšíření svého porfolia jako platformu pro implementace zákaznických informačních systémů pro velké zákazníky.
Delta Technologies je česká společnost nabízející služby v oblasti síťové infrastruktury (např. pokrytí rozsáhlých území signálem WiFi) a také řešení na míru.

Delta Technologies zvolila ASAP a SIMPLICOR CRM/ERP jako platformu pro své projekty a poskytuje řešení pro stávající zákazníky SIMPLICOR CRM/ERP.
FS consulting, s. r. o., pomáhá zákazníkům zvyšovat úroveň řízení a podnikatelskou výkonnost zaváděním adaptivních a transparentních systémů řízení, citlivě zasazených do obchodního a procesního kontextu u zákazníka a podporovaných inovativními ICT technologiemi.

FS consulting zvolil SIMPLICOR CRM/ERP pro rozšíření svého portfolia produktů a nástrojů pro podpory obchodních procesů svých zákazníků.
Společnost Aira Group nabízí ucelená IT řešení na míru v oblasti outsourcingu IT, tvorby webových aplikací a online marketingu. Aira zvolila platformu ASAP a SIMPLICOR CRM/ERP pro zrychlení implementace stěžejních zakázkových aplikací svých zákazníků.